Istanbul Student Hostel 1 Kisilik Oda

1 Kisilik Odalar

Kisiye özel banyosu ve yasam alani sunan, sehir manzarali veya iç bahçe galeriye bakan, son derece lüks ve modern çizgilerle donatilmis, elektronik kart girisli, içinde minibar, özel gardrop ve çalisma masasi, rahat bir yatak, degerli esyalar için kisisel kasalar bulunan çagdas mimari tasarim ürünü odalar. olarak tasarlanan yurt odalaridir. Bu odalar ögrencilerimize Istanbul’da konforlu bir konaklama imkani saglamaktadir.

GÖZAT

Amsterdam_City_Showroom1.0_06

2 KISILIK ODALAR

Ortak kullanimli yurt odalarimiz 30 m² ile 40 m² arasi büyüklüktedir.Rahat bir yatak, ortak paylasimli yasam alani ve banyosu olan, sehir manzarali veya iç bahçe galeriye bakan, her alani çagdas tasarim düsüncesinin bir ürünü olan, elektronik kart girisli, içinde minibar, her misafir için özel gardrop ve çalisma masasi, degerli esyalar için kisisel kasalar bulunan ayricalikli yurt odalaridir.

GÖZAT
Amsterdam_City_Students_Showroom_03

3 KISILIK ODALAR

Ortak kullanimli yurt odalarimiz 30 m² ile 40 m² arasi büyüklüktedir. Rahat bir yatak, ortak paylasimli yasam alani ve banyosu olan, sehir manzarali veya iç bahçe galeriye bakan, elektronik kart girisli, her alani çagdas tasarim düsüncesinin bir ürünü olan, içinde minibar, her misafir için özel gardrop ve çalisma masasi, degerli esyalar için kisisel kasalar bulunan yurt odalaridir. Yurtlarimizda bulunan ortak kullanimli olarak dizayn edilen odalarimiz, konuklarimizin kisisel yasantisini da göz önünde bulundurarak konforlu bir yasam saglamaktadir.

GÖZAT
Amsterdam_City_Showroom1.0_03

4 KISILIK ODALAR

Ortak kullanimli yurt odalarimiz 30 m² ile 40 m² arasi büyüklüktedir. Rahat bir yatak, ortak paylasimli yasam alani ve banyosu olan, sehir manzarali veya iç bahçe galeriye bakan, elektronik kart girisli, her alani çagdas tasarim düsüncesinin bir ürünü olan, içinde minibar, her misafir için özel gardrop ve çalisma masasi, degerli esyalar için kisisel kasalar bulunan yurt odalaridir. Yurtlarimizda bulunan ortak kullanimli olarak dizayn edilen odalarimiz, konuklarimizin kisisel yasantisini da göz önünde bulundurarak konforlu bir yasam saglamaktadir

GÖZAT
Amsterdam_City_Students_Showroom_03

ENGELLİ ODALARIMIZ

Yurdumuzda, engelli öğrencilerimiz için dizayn edilmiş özel odalarımız da mevcuttur.

GÖZAT