İstanbul Kız Yurtlari

Yurtlar kız öğrenciler için büyük bir öneme sahiptir. Evde kalmak yerine öğrenci yurtlarını tercih eden öğrenci sayısı çok daha fazladır. Bunun da asıl sebebi yeni arkadaşlıklar edinmek ve daha güvende bir yaşam sürmektir. Kızlarımızın her zaman kendilerini güvende hissedebilmeleri adına, yurtlarımız onların güvenliğini en üst düzeyde tutmaktadır. İstanbul özel yurtları arasında en iyi yurtlardan birisi olan yurdumuz da öğrencilerimizin isteklerini göz ardı etmeden onların rahatlığını düşündüğü için her zaman kalite açısından da en üst sıralarda yer almaktadır. Pek çok yurdun sağlamadığı bir özellik olan oda temizliği gibi farklı seçeneklerin de yurdumuz içerisinde yer alması, kızlarımızın her zaman odalarının temiz kalmasını sağlamakta ve odanın temizliği ile boşa vakit kaybetmesini de engellemektedir. Oda içerisinde yer alan tüm eşyalar da onların zevklerine uygun olarak modern bir şekilde tasarlanmıştır.

İstanbul özel yurtlar içerisinde yurdumuz çok büyük bir öneme sahiptir. Bunun da asıl sebebi yurdumuzun her üniversiteye oldukça yakın olmasıdır. Merkez bir yerde bulunduğu için, şehrin hemen hemen tüm ayrıcalıklarından yararlanmak da mümkün olabilecektir. İstenirse alışveriş merkezlerine de gitmek oldukça kolay olabilecektir. Her yere çok yakın olma avantajına sahip olması da artı özelliklerimizden birisi olmaktadır. Bununla birlikte öğrencilerin en çok dikkat ettikleri özelliklerden birisi de oda içlerinin rahatlığıdır. Ferah bir şekilde yerleştirilmiş olan odalarımızda her öğrencinin kendisine ait çalışma masası da bulunmaktadır. İstenirse özel etüt odalarımızda da ders çalışmak mümkün olacaktır. Oda içerisinde tek ya da daha fazla öğrenci ile beraber kalan kızlarımızın da yine çalışma masalarının ayrı olduğunu söylemek gerekmektedir. Ayrıca oda içerisinde buzdolabı ve telefon gibi ihtiyaçlı olan eşyalar da vardır.

İstanbul özel yurtları içerisinde kendimizi gün geçtikçe geliştirmekteyiz. Her zaman öğrencilerimizin rahatlığını düşündüğümüz için, onlara uygun şekilde farklı yenilikleri de bünyemizde taşımaktayız. Farklı avantajların yurdumuzda yer almasından dolayı en çok tercih edilen yurtlardan birisi olmamızı da sağlamaktadır. Ayrıca odalarımızın görünüşlerine ulaşmak isteyen kişiler internet sitemiz üzerinden fotoğrafları ayrıntılı bir şekilde görebilmektedirler.

  • İstanbul Kız Yurtlari
  • İstanbul Kız Yurtlari
  • İstanbul Kız Yurtlari
  • İstanbul Kız Yurtlari
  • İstanbul Özel Kız Yurtlari
  • İstanbul Özel Kız Yurtlari